Produkty
Znajdź idealny produkt dla swojego projektu!

Usługi

Skorzystaj z naszego doświadczenia
kauposil-uslugi-produkcja-form-szkolenia-doradztwo-technologiczne
Kilkanaście lat pracy z silikonami, poliuretanami, żywicami i kompozytem akrylowym Acrylic One pozwoliło nao na wykonanie wielu realizacji dla naszych klientów. Od form na małe elementy, po wielkie realizacje. Ty także możesz skorzystać z naszych usług.

Produkcja form

Poza dystrybucją tworzyw sztucznych, zajmujemy się również produkcją form na zlecenie. Formy są wykonywane na powierzonych przez klienta modelach. Spośród naszych produktów, na formę wybieramy ten, który będzie najlepiej spełniał swoje zadanie.

Szkolenia

Nie wiesz, jak wykonać pewne rzeczy? Chętnie pomożemy! Nasza firma organizuje indywidualne szkolenia z zakresu produkcji form i odlewów. . W naszej siedzibie zapoznasz się z produktami najwyższej jakości, co pozwoli na osiągnięcie zamierzonego efektu. Zapewniamy, że czas spędzony u nas wzbogaci Twoją wiedzę i pomoże Ci w przyszłych realizacjach.

Doradztwo technologiczne

Potrzebujesz pomocy w dobraniu idealnego produktu dla Twojego projektu? A może potrzebujesz także doradztwa w kwestii metod produkcji z pomocą silikonów, poliuratanów, żywic, epoksydów? Umów się na doradztwo technologiczne.
Jako partner handlowy czołowych firm światowych proponujemy odbiorcom przemysłowym jak również indywidualnym innowacyjne produkty i techniki odlewnicze. Dzięki doskonałej jakości oraz łatwości zastosowania oferowanych przez nas produktów, każdy ma możliwość stworzenia dowolnego modelu i odlewu.
2024 © Kauposil | Wykonanie strony:
grafitovo-agencja-kreatywna-tworzenie-stron-www