Tempo

Tempo

Opis produktu:

Tempo 30 jest korzystnym cenowo silikonem typu kondensacyjnego dedykowanym do zastosowań krótkoseryjnych. Stosuje się go do odlewów z wosku, poliuretanów, poliestrów, żywic epoksydowych, betonu oraz gipsu ( bez użycia środka rozdzielającego). Formy wykonane z Tempo 30 nie nadają się do odlewów z metali o niskiej temperaturze topnienia. Aby zmienić konsystencję silikonu Tempo 30, (by można go nakładać na formę) używa się THI-VEX. Ze względu na niską cenę formy z silikonu Tempo nie nadają się do długiego przechowywania, ponieważ mogą z czasem tracić swoje właściwości wytrzymałościowe.

Zastosowanie:

W przemyśle i sztuce, np tworzenie form do produkcji prototypów, części mebli, rzeźb i architektury.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Tempo 30 28-32 45 min 24 h 100A:10B jasnoróżowy

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup Tempo
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.