Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w naszej firmie zorganizowaliśmy cykl szkoleniowy z wykonywania form. Aby jak najlepiej dopasować tematykę seminariów do indywidualnych wymagań każdego klienta, podzieliliśmy zagadnienia dotyczące produkcji form na poszczególne dni. Można zatem wziąć udział w kompleksowym 5-dniowym szkoleniu lub wybrać tylko interesujące Państwa tematy. Przy zakupie kilku szkoleń, łączna cena zostanie objęta rabatem 😉
Podczas tego seminarium uczestnicy dowiedzą się, jak wyprodukować dwuczęściową formę negatywową z wlewem, a także jak skonstruować odpowiednią skrzynkę szalunkową.
Wstęp obejmuje przygotowanie modelu, prawidłowe użycie środków antyadhezyjnych oraz wykonanie skrzynki szalunkowej. Omówione zostaną również zalety i wady produkcji form wieloczęściowych oraz alternatywne sposoby budowy form.
Tematem przewodnim dnia będą sposoby osadzenia modelu w skrzynce szalunkowej, modelowanie podziału w formie oraz właściwe rozmieszczenie pinów pozycjonujących. Omówione zostaną również materiały silikonowe i poliuretanowe.
Na zakończenie zostanie wykonany odlew z żywicy PUR. W trakcie szkolenia przekazujemy wiele cennych wskazówek.
Terminy szkoleń poziomu 2:
20 lat doświadczenia w tworzeniu, odlewaniu, kopiowaniu i budowaniu nabył w ramach setek realizacji na zamówienie klientów z wielu branż.
Prowadził liczne szkolenia i warsztaty dla firm i instytucji (modelarnie teatralno-filmowe, uczelnie, wdrożenia do produkcji w Automotive i innych gałęziach przemysłowych).
Dzieli się latami doświadczenia i wiedzy podczas profesjonalnych szkoleń, ucząc cennych umiejętności w sposób praktyczny.