Sorta Clear

Sorta Clear

Opis produktu:

Sorta-Clear jest przejrzystym silikonem typu addycyjnego do specjalnych zastosowań. Jest to bardzo mocny i trwały silikon. SORTA-Clear jest przejrzysty i można go łatwo zabarwić naszymi pigmentami Silc-Pig. Materiały takie jak np. tworzywo sztuczne, żywice epoksydowe i poliestrowe, wosk oraz metale o niskiej temperaturze topnienia mogą być wlewane do form z SORTA-Clear bez stosowania środka rozdzielającego. Rodzaj Sorta Clear 12 nie jest dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Zastosowanie:

Nadaje się do produkcji prototypów, do tworzenia imitacji jubilerskich oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest absolutna przejrzystość, przede wszystkim jeśli forma musi być przecięta.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Sorta Clear 12 12 40 min 12 h 1A:1B transparentny
Sorta Clear 18 18 1 h 24 h 10A:1B transparentny
Sorta Clear 37 37 25 min 4 h 1A:1B transparentny
Sorta Clear 40 40 1 h 16 h 10A:1B transparentny

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.