Skin Tite

Skin Tite

Opis produktu:

1. klej do przyklejania przedmiotów silikonowych do skóry ( maski, rany itp.) 2. masa modelarska do tworzenia efektów specjalnych bezpośrednio na skórze 3. materiał odlewniczy do odlewania w formie negatywowej imitacji skóry Utwardzony Skin Tite jest mocny, rozciągliwy i dopasowywuje się idealnie do skóry ( nawet jeśli jest przyklejony na palcach, łokciach czy kolanach). Nanoszenie Skin Tite nie wymaga użycia środka rozdzielającego, nawet na owłosionych częściach skóry. Kleistość powierzchni objektów wykonanych ze Skin Tite niweluje użycie talku lub specjalnej szminki teatralnej.

Zastosowanie:

Klej do silikonów, tworzenie efektów specjalnych bezpośrednio na skórze, materiał odlewniczy do tworzenia imitacji skóry.

Materiały filmowe dotyczące tego produktu:

Porównanie wariantów:

Wariant Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki
Skin Tite 3 min ok 5 min 1A:1B

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.