Produkty
Znajdź idealny produkt dla swojego projektu!

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!
kauposil-dolacz-do-zespolu-rekrutacja

To ludzie tworzą firmę!

Kierując się tą ideą, w przedsiębiorstwie Kauposil Sp. z o.o. stworzyliśmy środowisko pracy przyjazne dla pracowników. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszego zespołu, udzielamy wsparcia w codziennej pracy oraz zapewniamy interesujący program szkoleniowy adekwatny do stanowiska. Cenimy dobrą atmosferę pracy, dlatego szukamy osób sumiennych oraz otwartych na współpracę z przedstawicielami wielu branż. Dołącz do nas i na zawsze zapomnij o nudnej pracy, w której każdy dzień wygląda taka samo. W Kauposil Sp. z o.o. codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania, prowadzenie ciekawych i innowacyjnych projektów, a także kontakty z klientami z różnych części świata - przy jednoczesnym zachowaniu zasady work-life-balance.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska

Miejsce pracy:
Stacjonarnie (Siemianowice Śląskie)
Planowany termin zatrudnienia:
od zaraz

Obowiązki:

• telefoniczne/mailowe pozyskiwanie nowych klientów,
• profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
• nawiązywanie długofalowej współpracy z klientami,
• spotkania z klientami,
• obsługa serwisu Allegro (przygotowywanie i wystawianie ofert, obsługa zamówień),
• zdawanie raportów z wykonanej pracy,
• współpraca z biurem i magazynem,
• w przyszłości możliwe wyjazdy na targi branżowe.

Wymagania:

• dyspozycyjność od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 16:30, w piątki od 8:00 do 14:00,> > >
• komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi,> > >
• wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta,> > >
• samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, chęci do pracy i kreatywność,> > >
• czynne prawo jazdy kat. B,> > >
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,> > >
• mile widziani studenci architektury, projektowania wnętrz etc..> > >

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie (4300,00 - 7600,00 zł brutto),
• dogodne godziny pracy (pracujemy od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 16:30, w piątki od 8:00 do 14:00),
• narzędzia niezbędne do pracy – komputer służbowy, telefon,
• pracę w stabilnej i dobrze prosperującej firmie,
• szkolenie produktowe,
• wsparcie merytoryczne,
• możliwość rozwoju osobistego,
• ubezpieczenie grupowe,
• parking dla pracowników, darmowa kawa ;)

od zaraz

Obowiązki:

• kompletacja zamówień,
• przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,
• przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie towarów w magazynie,
• dokonywanie załadunków i rozładunków paczek oraz palet,
• konfekcja materiałów,
• budowa szalunków do form,
• wykonywanie form i odlewów,
• realizacja zadań powierzonych przez przełożonego,
• wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

• dyspozycyjność od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 16:30, w piątki od 8:00 do 14:00,
• wykształcenie techniczne (min. zawodowe),
• umiejętność pracy z elektronarzędziami (wiertarka, wkrętarka, piła kątowa, piła stołowa),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• dokładność i dbałość o detal oraz wyobraźnia przestrzenna,
• samodzielność, dobra organizacja czasu pracy.
• czynne prawo jazdy kat. B,
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
• nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego można się nauczyć ;)

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie (4300,00 - 6300,00 zł brutto),

Co oferujemy naszym pracownikom
Komfort pracy
Komfort pracy to nie tylko warunki socjalne miejsca pracy. Dla nas to także zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dogodne godziny pracy, przyjazna atmosfera i zachowanie zasady work-life-balance.
Atmosfera
Dbanie o atmosferę w pracy jest dla nas bardzo ważne. Jesteśmy niewielkim, lecz zgranym zespołem. Uwielbiamy dobry humor i kreatywne pomysły, wyśmienitą kawę i herbatę oraz owocowe czwartki organizowane przez Pracodawcę ;)
Ubezpieczenie grupowe
Polisa ubezpieczeniowa w całości opłacana przez Pracodawcę.
Parking dla pracowników
Duży parking przed budynkiem firmy dla wszystkich pracowników.
Opieka medyczna
Pakiet medyczny (w ramach obowiązującej umowy) w całości finansowany przez Pracodawcę.
Stabilność zatrudnienia
Dbamy o poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji naszych pracowników. Oferujemy stałe umowy o pracę oraz umożliwiamy łączenie efektywnej pracy zawodowej z życiem rodzinnym
Integracja
Wspieramy wszelkie inicjatywy, które mają na celu tworzenie przyjaznej atmosfery pracy, ponieważ chcemy, by każdy czuł się dobrze. Wspólnie omawiamy plan rozwoju firmy i razem podejmujemy wszelkie działania.
Lukratywne wynagrodzenie
Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i posiadanych umiejętności, które będzie się rozwijać razem z Toba ;)
Jeśli podzielasz te wartości, dołącz do naszego zespołu!

Szukamy ludzi, który cenią sobie dobrą atmosferę w pracy, są otwarci i nie boją się wyzwań. Jesteśmy zgranym zespołem, który świetnie się dogaduje i jest w pełni zaangażowany w swoją pracę. Mamy mnóstwo pomysłów ale potrzebujemy odpowiednich ludzi z pasją, by je zrealizować. Panuje u nas luźny klimat, aczkolwiek łączymy go z pełnym profesjonalizmem.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, a chcesz dołączyć do naszej bazy kandydatów, wypełnij formularz aplikacyjny.

Jako partner handlowy czołowych firm światowych proponujemy odbiorcom przemysłowym jak również indywidualnym innowacyjne produkty i techniki odlewnicze. Dzięki doskonałej jakości oraz łatwości zastosowania oferowanych przez nas produktów, każdy ma możliwość stworzenia dowolnego modelu i odlewu.