Foam IT

Foam IT

Opis produktu:

Seria Foam-iT! to twarde pianki dwuskładnikowe, które tworzą mieszankę według objętości w proporcjach 1A: 1B. Produkt można wlewać do formy lub rozsmarowywać. Pianki zwiększają w zależności od rodzaju swoją objętość wielokrotnie i tworzą równomierną strukturę komórkową. Po 20 min można wyjąć je z formy, pełne utwardzenie następuje po 2 godzinach. Foam-iT! może tworzyć samodzielne odlewy lub być wykorzystanym jako materiał wypełniający do pustych odlewów. Foam-iT! 15można wykorzystać jako materiał wypełniający do tworzenia prototypów, które nadają się do frezowania.

Zastosowanie:

Lekkie rekwizyty dla teatru i filmu, liczne zastosowania w przemyśle i rzemiośle artystycznym.

Porównanie wariantów:

Wariant Współczynnik rozszerzalności Czas zach. stanu plast. Czas pełnego utwardzenia Proporcje mieszanki Kolor
Foam IT 3 ok. 18 1 min 2 h 1A:1B jasny beż
Foam IT 4 ok. 14 1,5 min 2 h 1A:1B beż
Foam IT 4 Black ok. 14 1,5 min 2 h 1A:1B czarny
Foam IT 5 ok. 10 1,5 min 2 h 1A:1B jasny beż
Foam IT 8 ok. 8 1,5 min 2 h 2A:1B biały
Foam IT 10 ok. 6 1,5 min 2 h 1A:1B jasny beż
Foam IT 10 Slow ok. 6 3,5 min 4 h 1A:1B beż
Foam IT 15 ok. 4 1,5 min 2 h 1A:1B jasny beż
Foam IT 26 ok. 2 1,5 min 2 h 1A:1B biały

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup Foam IT
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.