Ecoflex

Ecoflex

Opis produktu:

Silikony Ecoflex są silikonami o wielostronnym zastosowaniu, które tworzą mieszankę w stosunku objętości 1A: 1B. Mała lepkość ułatwia mieszanie i odpowietrzanie. Poprzez zastosowanie podwójnego kartusza w pistolecie dozującym ich użycie jest bardzo proste. Silikony z tej serii są bardziej miękkie niż Dragon Skin, a przy tym tak samo mocne i rozciągliwe. Ich przejrzysty kolor pozwala na barwienie ich naszymi pigmentami koloryzującymi Silc-Pig i na uzyskanie wielu efektów kolorystycznych. Ecoflex 5 jest dostępny tylko w podwójnym kartuszu, mieszankę można szybko przygotować w pistolecie dozującym. EcoFlex GEL, 00-10, 00-20, 00-30, 00-35, 00-50 są dostępne w pojemnikach do samodzielnego mieszania. Rodzaj 00-35 jest stosowany do wykonywania form bezpośrednio na ciele.

Zastosowanie:

Nadaje się znakomicie do produkcji protez, obić tapicerskich. Znajduje również zastosowanie w ortopedii. Efekty specjalne (animatronika).

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Ecoflex 5 5 1 min 5 min 1A:1B przeźroczysto-biały
Ecoflex 0050 00-50 18 min 3 h 1A:1B przeźroczysto-biały
Ecoflex 0030 00-30 45 min 4 h 1A:1B przeźroczysto-biały
Ecoflex 0010 00-10 30 min 4 h 1A:1B przeźroczysto-biały
Ecoflex GEL 000-35 15 min 2 h 1A:1B przeźroczysto-biały
Ecoflex 00-20 00-20 30 min 4 h 1A:1B przeźroczysto-biały
Ecoflex 00-35 00-35 2,5 min 5 min 1A:1B przeźroczysto-biały

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup Ecoflex
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.