Crystal Clear

Crystal Clear

Opis produktu:

Seria Crystal Clear stosowana jest przy tworzeniu modeli wymagających absolutnej przejrzystości. Te wytrzymałe żywice lane należy mieszać zachowując stosunek objętości 1A: 1B. Między sobą różnią się tylko czasem zachowania stanu plastycznego oraz czasem całkowitego zastygnięcia masy. Mała lepkość ułatwia mieszanie oraz odlewanie. Produkty o przejrzystości kryształu utwardzają się w temperaturze pokojowej przy zachowaniu niskiego stopnia skurczu, a po całkowitym utwardzeniu są odporne na promienie UV i nie są kruche. Różne efekty kolorystyczne można osiągnąć poprzez dodanie naszych pigmentów kolorystycznych So-Strong. Crystal Clear 220 jest żywicą laną twardniejącą pod wpływem wysokich temperatur. Jest to najtwardsza wersja (Shore 85D) całej serii Crystal Clear.

Zastosowanie:

Efekty specjalne, budowa prototypów, produkcja soczewek oraz tworzenie rzeźb, odlewów dekoracyjnych i imitacji jubilerskich.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore D Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Crystal Clear 200 80 20 min 16 h 100A:90B Transparentny
Crystal Clear 202 80 9 min 1,5 h 100A:90B Transparentny
Crystal Clear 204 80 2 h 48 h 100A:90B Transparentny
Crystal Clear 206 80 7 h 5 dni 100A:90B Transparentny
Crystal Clear 220 85 22 min 16 h 100A:75B Transparentny

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.