OOMOO

OOMOO

Opis produktu:

Nie wymaga próżni ani wagi. OOMOO jest bardzo prostym w zastosowaniu silikonem, który jest mieszany w prostym stosunku mieszanki 1A:1B. Charakteryzuje się bardzo niską lepkością (bardzo rzadki w porównaniu z innymi silikonami) co powoduje, że łatwo się go miesza i odlewa. Odpowietrzanie w próżni nie jest konieczne. Znajduje zastosowanie w sztuce i przemyśle ( tworzenie form do reprodukcji rzeźb i prototypów, do odlewu gipsu, żywic i wosku).

Zastosowanie:

Liczne zastosowanie w przemyśle i sztuce. Służy do wytwarzania form do reprodukcji rzeźb i prototypów. W formach tych można robić odlewy z gipsu, żywicy lanej, wosku etc.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
OOMOO 25 25 15 min 75 min 1A:1B jasny niebieski
OOMOO 30 30 30 min 6 h 1A:1B lewandowy

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup OOMOO
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.