Dragon Skin

Dragon Skin

Opis produktu:

Dragon Skin są to silikony typu addycyjnego do specjalnych zastosowań. Są bardzo miękkie, mocne i bardzo rozciągliwe. Silikony te można wielokrotnie naciągać bez ryzyka rozerwania, a one powracają zawsze do swojej pierwotnej formy. Dragon Skin nadaje się do użycia przy tworzeniu efektów specjalnych, szczególnie w animatronice, gdzie wymagana jest powtarzalność ruchów. Dragon Skin jest białawo przeźroczysty i można go łatwo zabarwić naszymi pigmentami koloryzującymi Silc-Pig ( np. farba cielista Flesh-Tone). Dzięki swoim wspaniałym właściwościom fizycznym Dragon Skin nadaje się doskonale do tworzenia form modeli z wieloma detalami.

Zastosowanie:

Efekty specjalne, budowa form, produkcja lalek, ortopedia.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Dragon Skin 10 Very Fast 10 4 min 30 min 1A:1B mleczno-transparentny
Dragon Skin 10 Fast 10 8 min 75 min 1A:1B mleczno-transparentny
Dragon Skin 10 Medium 10 20 min 5 h 1A:1B mleczno-transparentny
Dragon Skin 10 Slow 10 45 min 7 h 1A:1B mleczno-transparentny
Dragon Skin 20 20 25 min 4 h 1A:1B mleczno-transparentny
Dragon Skin 30 30 45 min 16 h 1A:1B mleczno-transparentny

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.