Zmiany produktowe

Zmiany produktowe

W celu dostosowania się do nowych dyrektyw Europejskiego rozporządzenia w sprawie chemikaliów (REACH), wprowadzono zmianę w składzie chemicznym następujących produktów: Niektóre produkty otrzymają oznaczenie EU, ponieważ będą produkowane w 2 formułach, dla EU i reszty świata. Produkty bez oznaczenia EU są oczywiście zgodne z REACH, ale są produkowane w preparatach dla całego świata.

Następujące produkty zostały na nowo sformułowane: Crystal Clear® 200 EU, Crystal Clear® 202 EU, Crystal Clear® 204 EU Smooth-Cast® 325 EU, Smooth-Cast® 326 EU, Smooth-Cast® 327 EU TASK® 9 EU TASK® 12 TASK® 13, TASK 14

Następujące produkty są tymczasowo niedostępne, ale wykonywane jest tworzenie nowej formuły: Crystal Clear® 206, Crystal Clear® 220, Crystal Clear® 221 Clear Flex® 50, Clear Flex® 95 Urebond® II

Następujące produkty nie są już dostępne w UE: So-Flex® Epoxy Flexer®
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.