XTC–3D

XTC–3D

Opis produktu:

XTC – 3D jest powłoką ochronną do wygładzania i wykańczania drukowanych części 3D. Obie części płynne są mieszane razem, a następnie nakładane pędzlem na dowolny wydruk 3D. Produkt rozlewa się idealnie, pokrywając model jednolitą warstwą, nie pozostawiając pociągnięć pędzla. Czas pracy wynosi 10 minut, czas utwardzania się produktu wynosi około 4 godziny (zależnie od masy i temperatury). XTC 3D utwardza się do twardej, odpornej na uderzenia powłoki, którą można szlifować, zagruntować i malować. Produkt umożliwia zmianę koloru powierzchni poprzez dodanie barwnika lub proszku metalicznego.

Cechy charakterystyczne produktu:

  • Niedrogi w użytkowaniu
    1 uncja/28,3g umożliwia pokrycie ponad 100 centymetrów kwadratowych
  • Oszczędność 90% czasu i pracy
    wypełnia nierówności w druku 3D, tworząc gładką powierzchnię z wysokim połyskiem. Pozwala to praktycznie całkowicie wyeliminować potrzebę dodatkowego wykończenia)
  • Pokrywanie wszelkich powierzchni wydruków 3D
    XTC–3D można stosować zarówno do wydruków SLA i SLS. Działa także z PLA, ABS, Laywoo oraz innymi twardymi (sztywnymi) mediami. Można je również stosować do powlekania EPS, EPDM i pianki poliuretanowej, jak również drewna, tynku (gipsu), tkanin, papieru i kartonu.


XTC-3D nie zawiera lotnych związków organicznych, ftalanów i fosforanów.

Dane techniczne XTC-3D:

Wariant Twardość Shore D Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
XTC-3D 80 10-15 min* 2-3,5 h* 2A:1B przeźroczysty*
* Ze względu na różniące się właściwości produktu, zależne od sposobu nakładania czy np. grubości warstwy, zalecamy zapoznać się ze specyfikacją techniczną.
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.