Vyta Flex

Vyta Flex

Opis produktu:

Materiał uznany przez producentów wyrobów betonowych na świecie. Kauczuk ten zawiera specjalny V-Polymer, który podwyższając jego odporność w stosunku do podobnych kauczuków tego typu. Kauczuki poliuretanowe VytaFlex przeznaczone są do produkcji seryjnej. Produkt dostępny w sześciu twardościach w skali Shore A.

Zastosowanie:

Elastyczne formy, matryce z kauczuku poliuretanowego Vyta Flex służą do produkcji gotowych elementów betonowych, reprodukcji oraz seryjnego powielania detali architektonicznych itp. Plastyczne formy VytaFlex umożliwiają wykonanie jednolitych produktów niemalże w całym okresie ich użytkowania.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Vyta Flex 10 10 30 min 24 h 1A:1B kremowy
Vyta Flex 20 20 30 min 16 h 1A:1B kremowy
Vyta Flex 30 30 30 min 16 h 1A:1B kremowy
Vyta Flex 40 40 30 min 16 h 1A:1B kremowy
Vyta Flex 50 50 60 min 16 h 1A:1B kremowy
Vyta Flex 60 60 60 min 16 h 1A:1B kremowy

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.