Szkolenie – Realistyczne protezy pod ortopedię i FX

Szkolenie – Realistyczne protezy pod ortopedię i FX

Warsztaty skupiają się na tematyce tworzenia realistycznie wyglądających protez i epitez pod ortopedię, efekty specjalne dla teatru czy filmu oraz dla rzeźbiarzy (pracujących w tematyce realistycznych modeli).

Warsztaty obejmują wykonanie ręki z silikonu RTV z użyciem realistycznych farb silikonowych FuseFX. Ponadto przedstawione będą także praktyczne wskazówki dotyczące rozplanowania/układu różnych kolorów i wyjaśnienie struktury kolorów z użyciem pigmentów FuseFX.
Różne techniki, takie jak np. zastosowanie aerografów i kropkowania/plamkowania. Każdy uczestnik może sam wypróbować przedstawione techniki na silikonowym modelu ręki. Podczas kursu poznacie także pracę z systemem kolorów FuseFX na silikonach HTV.
Warsztaty skierowane są do profesjonalistów jak i osób zainteresowanych, chcących poznać profesjonalne techniki od doświadczonej makijażystki od efektów specjalnych.

Profesor Katrin Westerhausen

• studiowała w szkole wyższej sztuki wizażu w Dreźnie specjalizując się w makijażu
• pracowała w różnych teatrach jako główny charakteryzator
• jest niezależną wizażystką od 1998 roku w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, a także muzeach i wystawach
• brała udział w różnych szkoleniach m.in. w American Anaplastology Association

Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.