Plan szkolenia

Zapoznaj się z planem szkolenia.

Jaki koszt szkolenia?

Szkolenie, wraz z posiłkami wyszczególnionymi w planie, jest bezpłatne (patrz "Plan Szkolenia").
Po stronie uczestnika pozostaje zorganizowanie i opłacenie dla zgłaszanych osób transportu do Holandii i zakwaterowania na czas szkolenia.

Propozycja zakwaterowania

Proponujemy zatrzymanie się w hotelu Van Der Volk Hotel Uden ze względu na niewielką odległość od miejsca szkolenia. Cena (na dzień 1 czerwca 2018) to € 89.00 za dobę w pokoju 2 osobowym.

Przelot

Doradzamy lot do Eindhoven (20 minut od Uden). Cena przelotu do Eindhoven (bilet w dwie strony, cena sprawdzana 20 maja 2018) to ok. 300zł za osobę.
Im wcześniej zapiszesz się na szkolenie i zorganizujesz sobie transport i nocleg tym taniej!
Im bliżej daty szkolenia tym ceny mogą być wyższe. Zalecamy zdecydować się w możliwie krótkim terminie by uniknąć wysokich cen zakwaterowania i transportu.

Na szkolenie mamy ograniczoną liczbę miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Czym jest Acrylic One?

Acrylic One jest dwu komponentowym gipsem polimerowym w skład którego wchodzi mineralny proszek i żywica akrylowa. Jest idealną alternatywą dla betonu architektonicznego. Z połączenia tych dwóch składników powstaje bardzo wytrzymały materiał, który jest łatwy w użyciu, przyjazny dla środowiska i trudno zapalny .

Odlewy i formy wykonywane z Acrylic One mogą przybierać każdy kształt i strukturę, ręczna aplikacja pozwala artystom i architektom na tworzenie jedynych w swoim rodzaju projektów. Acrylic One jest doskonały do tworzenia imitacji płyt betonu architektonicznego. Materiał umożliwia odlewanie pełnych odlewów lub laminowanie przestrzennych i wytrzymałych kształtów. Elementy wykonane z Acrylic One w wyglądzie i dotyku przypominają kość słoniową, przy jednoczesnej wytrzymałości wyrobów kompozytowych. Acrylic One może być natryskiwany, odlewany, laminowany, aplikowany za pomocą pędzla/szpatułki.
Powyższe formy aplikacji mogą być łączone ze sobą w zależności od wymagań projektu.

Pełne informacje o Acrylic One

Gips Polimerowy do wykończeń elewacyjnych?

Firma AMT w Republice Południowej Afryki od 20 lat z powodzeniem działa w realizacjach imponujących projektów elewacji wykonanych z Acrylic One, takich jak budynek Protea, Bath 54 i Monte Casino (www.activecomposite.com/Projects/Projects-Facade).

W Holandii firmy coraz częściej decydują się na zastosowanie Acrylic One do produkcji fasad, takich jak m. in. urząd podatkowy Doetinchem, Fly-over Amersfoort oraz ostatnio Olympic Hotel Amsterdam. Również w Polsce Arcylic One cieszy się coraz większą popularnością przy produkcji paneli fasadowych i elementów dekoracyjnych, rekonstrukcji zabytków, etc.

By wypromować rozwiązania możliwe dzięki zastosowaniu Acrylic One w wykończeniach fasadowych firma Acrylic One Composites zorganizowała to 3-dniowe szkolenie. 

Mamy przyjemność zaprosić Ciebie i Twoich (potencjalnych) klientów do wzięcia udziału w tym szkoleniu.

Zapisz się na szkolenie!

Uzupełnij poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy do końca lipca![contact-form-7 id="988" title="Zapisy – szkolenie A1"]
1Ile będzie mnie kosztować szkolenie?
Samo szkolenie jest bezpłatne. Jednak uczestnik musi samodzielnie zorganizować sobie nocleg oraz transport (w tym inne mniejsze koszty pobytu oraz posiłki – część posiłków mieści się w ramach szkolenia i jest bezpłatna).
2Co zawiera bezpłatne szkolenie?
W ramach bezpłatnego szkolenia zawiera się: szkolenie, użyte materiały, transport do projektów/obiektów, 3x lunch, 2x kolacja.
3Gdzie szukać noclegu?
Sugerujemy zatrzymanie się w hotelu Van Der Volk Hotel Uden. Jeśli jednak chcą Państwo zatrzymać się w innym hotelu to zalecamy szukać noclegu w okolicach miasta Uden w Holandii.
4Jak dotrzeć na miejsce?
Doradzamy lot do Eindhoven (20 minut od Uden) lub do Amsterdamu (75 minut od Uden). Można też przyjechać samochodem.
5Do kiedy można się zapisać na szkolenie?
Zgłoszenia na szkolenie można przesyłać do 31 lipca 2018 r.
6Czy liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona?
Tak. Liczba miejsc jest ograniczona.
7Co potrzebuję zabrać ze sobą w ramach szkolenia?
Jeśli będą Państwo zainteresowanie aktywnym udziałem, podczas szkolenia zdobędziecie praktyczne doświadczenie samodzielnej pracy z Acrylic One. Zalecamy zabrać ze sobą rzeczy na przebranie (które mogą ulec zabrudzeniu) na drugi dzień szkolenia.
8Kto jest organizatorem szkolenia?
Szkolenie jest oferowane przez Active Composite Technologies.
9Jak mogę się zapisać na szkolenie?
Na szkolenie możesz się zapisać za pomocą formularza dostępnego pod poniższym linkiem:
*– szkolenie, wraz z wyżywieniem podczas szkolenia jest bezpłatne. Po stronie uczestnika jest zorganizowanie i opłacenie dla siebie transportu oraz noclegu na czas szkolenia (w tym śniadania). Pełna informacja o kosztach wyżej w akapicie "Jaki koszt szkolenia?"