Soma Foama

Soma Foama

Opis produktu:

Soma Foama jest dwuskładnikową pianką silikonową (addycyjną) o różnorodnym zastosowaniu. Składniki miesza się w stosunku objętości 2A : 1B (wersja 15) lub 1A:1B (wersja 25). Pianka rozszerza się czterokrotnie (240kg/m³), tworząc równomierną strukturę komórkową. Utwardzona pianka jest odporna na wodę, utlenianie, ozon, promieniowanie UV oraz wysokie temperatury (do 176°C).

Zastosowanie:

Efekty specjalne, wypełnienie i wyciszenie, produkcja lekkich i elastycznych odlewów.

Porównanie wariantów:

Wariant Współczynnik rozszerzalności Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Soma Foama 15 ok. 4 30 sek 1 h 2A:1B biały
Soma Foama 25 ok. 4 90 sek 1 h 1A:1B biały

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.