Smooth Cast 45-66D

Smooth Cast 45-66D

Opis produktu:

Smooth-Cast 45D-66D są półtwardymi żywicami lanymi, które szybko zastygają i są bardzo odporne na uderzenia. 45D jest bardziej miękki niż reszta i przez to ma większą plastyczność. Wszystkie są proste w zastosowaniu, (Stosunek składników mieszanki 1A:1B) a niska lepkość tych produktów powoduje powstawanie mniejszej ilości pęcherzyków powietrza. Oczywiście również te żywice lane mogą być zabarwione pigmentem SO-STRONG. Smooth-Cast 65D - idealna żywica do odlewów rotacyjnych.

Zastosowanie:

Narzędzia udarowe, prototypy, okładziny do rolek i walców, szybkie do wykonania podpory betonowe etc.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore D Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Smooth Cast 45D 45 15 min 30 min 1A:1B transparentny
Smooth Cast 57D 57 3 min 30 min 1A:1B transparentny
Smooth Cast 60D 60 5 min 30 min 1A:1B transparentny
Smooth Cast 61D 61 7 min 1 h 1A:1B transparentny
Smooth Cast 65D 65 2,5 min 10-15 min 1A:1B transparentny
Smooth Cast 66D 66 3 min 30 min 1A:1B transparentny

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.