Smash Plastic

Smash Plastic

Opis produktu:

SMASH! Plastic jest przejrzysty jak woda i rozpada się jak szkło. Można go wylać cienką warstwą, tak, aby powstała np. szyba lub też zastosować go w rotacyjnym procesie odlewania do wytwarzania pustych butelek, dzbanków lub innych przedmiotów szkło podobnych. Zalecana grubość odlewu zależy od przeznaczenia ( ok. 2-30mm). Mała lepkość gwarantuje proste mieszanie i wylewanie. SMASH! Plastic można zabarwiać stosując nasze pigmenty koloryzujące So- Strong. Gotowy produkt jest odporny na działanie promieni UV. SMASH! Plastic utwardza się w temperaturze pokojowej i jest prosty w zastosowaniu. Mieszankę tworzy się z obu płynnych składników w stosunku objętości 1:1. Mała lepkość ułatwia mieszanie i odlewanie. Gotowy produkt jest odporny na promienie UV. Ciekawe efekty kolorystyczne uzyskuje się poprzez dodanie naszych pigmentów So-Strong.

Zastosowanie:

Gotowe przedmioty znajdują zastosowanie jako łatwo-tłukące się rekwizyty w produkcjach filmowych i teatralnych.

Porównanie wariantów:

Wariant Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki
Smash Plastic 5 min 1,5 h 1A:1B

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.