Silicone 1515/3030

Silicone 1515/3030

Opis produktu:

Silicone 1515 i 3030 są silikonami kondensacyjnymi o twardości 15 i 30 Shore A o niskiej lepkości i szybkim czasie utwardzania. Silicone nie wymagają odpowietrzania pompą próżniową. Stosunek mieszanki wynosi 100A:10B według wagi. Czas zachowania stanu plastycznego wynosi 40 minut, a czas rozformowania 6 godzin w temperaturze pokojowej (73°F / 23°C). Formy wykonane z Silicone 1515 oraz 3030 mogą być używane do odlewania wosku, gipsu, metali o niskiej temperaturze topnienia, poliuretanów oraz żywic epoksydowych, poliestrowych.

Zastosowanie:

Silikon formierski ogólnego stosowania. Odlewanie wosku, gipsu, metali o niskiej temperaturze topnienia, poliuretanów oraz żywic epoksydowych, poliestrowych.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Silicone 1515 15 40 min 6 h 10A:1B biały
Silicone 3030 30 40 min 6 h 10A:1B biały

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.