Rozdzielacze

Rozdzielacze

Rozdzielacze
  • Super Seal Lakier szybkoschnący, rzadki, do różnego rodzaju powierzchni (glina do modelowania, gips, beton, drewno). Przy bardzo porowatych nawierzchniach nakładać kilkakrotnie. Bardzo rzadki. Pozwala odtworzyć przy reprodukcji wszystkie szczegóły modelu. Zmywalny ciepłą wodą .Przy użyciu PUR-kauczuku stosować dodatkowo środek rozdzielający (np. Universal).
  • Sonite Wax Pasta woskowa jest miękką pastą woskową do gruntowania powierzchni porowatych. Aby uzyskać formy z wysokim połyskiem, należy polerować Sonite Wax miękka tkaniną. Stosując kauczuk poliuretanowy należy użyć dodatkowo rozdzielaczy np. Universal, Ease Release 200
  • One Step Środek zabezpieczający i rozdzielający w jednym. Rozdziela poliuretan od np. gipsu, kamienia, betonu, drewna, metalu i wielu innych materiałów. Nie nadaje się do odwzorowywania obiektów z mas modelarskich np. Chavant Clay. Universal: specjalnie stworzony dla budowy form, spray rozdzielający zawierający silikon (12%)
  • Ease Release 200 Taki sam jak Universal (patrz poniżej), ale z mniejszą ilością silikonu ( 5%).
  • Universal
  • Ease Release 2831 Bazujący na wosku, bardzo rzadki, pozostają bardzo małe ilości resztek.
  • IN & Out Skoncentrowany środek rozdzielający beton, zawiera wodę- ekologiczny i tani.
  • Aquacon skoncentrowany rozdzielacz do betonu, na bazie wody. Nie zawiera olejów, lotnych związków organicznych i substancji rakotwórczych. Rozcieńczany z wodą w stosunku do 1:8. Bezpieczny dla środowiska.

Pełna specyfikacja techniczna
AquaCon

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Ease Release 205

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Ease Release 200

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Ease Release 2831

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Universal

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.