Renew Silicone

Renew Silicone

Opis produktu:

Silikon 0030 i 0050 jest to bardzo prosty w zastosowaniu silikon typu addycyjnego. Dwa komponenty miesza się w stosunku 1:1 według wagi lub objętości. Utwardza się w temperaturze pokojowej przy niezauważalnym skurczu. Mała lepkość ułatwia mieszanie i odpowietrzanie. Zastosowanie podwójnych kartuszy w pistolecie dozującym jest dodatkowym ułatwieniem. Można zagęścić go stosując THI-VEX. Silikon 0030 i 0050 jest bardzo miękki, ekstremalnie rozciągliwy, a przy tym bardzo mocny. Można rozciągać go wielokrotnie i on zawsze wróci do swojej pierwotnej postaci. Nadaje się idealnie do barwienia pigmentami Silc-Pig. Silikon 5, 10 i 20 jest to bardzo prosty w zastosowaniu silikon typu addycyjnego. Dwa komponenty miesza się w stosunku 1:1 według wagi lub objętości. Utwardza się w temperaturze pokojowej przy niezauważalnym skurczu. Mała lepkość ułatwia mieszanie i odpowietrzanie. Zastosowanie podwójnych kartuszy w pistolecie dozującym jest dodatkowym ułatwieniem. Można zagęścić go stosując THI-VEX. Silikon 5, 10 i 20 jest bardzo miękki, ekstremalnie rozciągliwy, a przy tym bardzo mocny. Można rozciągać go wielokrotnie i on zawsze wróci do swojej pierwotnej postaci. Nadaje się idealnie do barwienia pigmentami Silc-Pig.

Zastosowanie:

Ortopedia (protezy, epitezy itp.)

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Silicone 5 5 1 min 5 min 1A:1B neutralny
Silicone 10 10 10 min 75 min 1A:1B neutralny
Silicone 20 20 25 min 4 h 1A:1B neutralny
Silicone 0030 00-30 45 min 4 h 1A:1B neutralny
Silicone 0050 00-50 18 min 3 h 1A:1B przejrzysto-biały

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.