Rebound 25 i 40

Rebound 25 i 40

Opis produktu:

Kauczuk silikonowy typu addycyjnego. Jest prosty w użyciu, a dzięki swoim właściwościom samo-pogrubiania się umożliwia odwzorowanie prawie każdego modelu poprzez rozsmarowanie. Można nanosić go za pomocą pędzla lub szpachelki bez ryzyka kapania. Rebound 25/40 charakteryzuje się niskim stopniem skurczu przy utwardzaniu się do miękkiego elastycznego kauczuku. Zalety w porównaniu do kauczuku poliuretanowego nadającego się do rozsmarowania Brush-On: - Rebound 25/40 nie wchodzi w reakcję z większością powierzchni. Oznacza to, że nie wymaga on wcześniejszego przygotowania powierzchni odwzorowywanych. Wystarczą 3-4 warstwy, aby uzyskać mocną i trwałą formę do odlewania modeli z gipsu, wosku, betonu, poliuretanowej żywicy lanej, gipsu akrylowego Acrylic One, poliestru etc. Formy z Rebound 25/40 można przechowywać przez wiele lat.

Zastosowanie:

Reprodukcja rzeźb, restaurowanie budynków, elementy zdobnicze, procesy wytapiania wosku etc.

Materiały filmowe dotyczące tego produktu:

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Rebound 25 25 20 min 6 h 1A:1B pomarańczowy
Rebound 40 40 20 min 6 h 1A:1B zielony

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.