Beton do wszystkiego

Obserwujący temat realizacji z betonu oraz GFRC z pewnością słyszeli, a pozostałym przedstawiamy – Premiksy Betonowe Buddy Rhodes!

Już od dzisiaj w naszej ofercie znajdziecie innowacyjne mieszanki betonowe do różnych zastosowań. Od małego DIY, po duże realizacje. 

Craftsman Mix Materials

Produkty stworzone z myślą o wszystkich twórców DIY oraz profesjonalistów. Premiks betonowy który przez utwardzeniem posiada konsystencję i właściwości podobne glinie.

GFRC Mix Materials

Wytrzymałe i lekkie wyroby. Doskonałe do tworzenia blatów kuchennych, mebli, kominków oraz rzeźby. Wzmocnienie z włókna szklanego pozwala na zastosowanie cieńszej warstwy betonu niż w przypadku tradycyjnej mieszanki. Może być odlewany w formach.

ECC Mix Materials

Łatwe w użyciu pokrycie na bazie cementu, z możliwością rzeźbienia dowolnych tekstów i wzorów (także za pomocą stępli). Nadaje się do nakładania na pionowe powierzchnie. Lekka i gładka formuła dla zastosowań w wykończeniu dekoracyjnym.

Vertical Mix Materials

Produkty stworzone z myślą o wszystkich twórców DIY oraz profesjonalistów. Premiks betonowy który przez utwardzeniem posiada konsystencję i właściwości podobne glinie.

Szerokie możliwości barwienia

Pigmenty są stosowane integralnie w betonie podczas mieszania, aby stworzyć gamę kolorów, podczas gdy glazury są stosowane po stwardnieniu betonu.

Ponieważ wszystkie mieszanki Buddy Rhodes są naturalnie białe jak kość, można je barwić w celu uzyskania praktycznie dowolnego koloru. Znajdź rozwiązanie kolorystyczne odpowiadające Twoim potrzebom w Kole Kolorów Buddy Rhodes™. Nasze pigmenty sprostają praktycznie każdemu zastosowaniu w betonie.

Koło kolorów Buddy Rhodes Color Wheel™ obejmuje trzy różne kolekcje kolorów. Zapoznaj się z kompletnym przewodnikiem doboru kolorów i dowiedz się więcej o każdej kolekcji pigmentów.

Zabezpieczanie powierzchni

Beton jest z natury materiałem porowatym i często wymaga uszczelnienia w celu stosowania w określonych środowiskach i zastosowaniach. Na rynku istnieje wiele systemów i produktów służących do uszczelniania betonu. Oferujemy 3 systemy uszczelniania betonu, opracowane po wieloletnich doświadczeniach, próbach i błędach oraz obserwacji. Jak większość rzeczy, które cenimy, beton wymaga troski i uwagi.