PMC

PMC

Opis produktu:

PMC 770, PMC 780 i PMC 790 mają liczne zastosowania w przemyśle. Wszystkie trzy produkty charakteryzują się wytrzymałością, trwałością i odpornością na ścieranie. Charakteryzują się niskim stopniem skurczu przy utwardzaniu w temperaturze pokojowej. Kauczuk PMC nadaje się do wykonywania odlewów seryjnych z materiałów łatwo — ścierających się z wysoką temperaturą utwardzania się np. beton, gips etc.

Zastosowanie:

Produkcja seryjna gotowych elementów betonowych, połączenia kauczuk - metal, mechaniczne części kauczukowe, pokrycia, uszczelki, amortyzatory, rolki o zastosowaniu przemysłowym.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
PMC 770 70 30 min 16 h 2A:1B Bursztynowy
PMC 780 (dry) 80 25 min 48 h 2A:1B Bursztynowy
PMC 790 90 20 min 48 h 2A:1B Bursztynowy

Pełna specyfikacja techniczna
PMC Seria

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup PMC
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.