Pistolety elektryczne

Pistolety elektryczne

Opis produktu

Stosowanie pistoletów pozwala na aplikację materiału bez zapowietrzeń, eliminując proces odpowietrzania i mieszania ręcznego. Pistolety elektryczne wyposażone w ładowany akumulator posiadają dwa tłoki o wielkości dopasowanej do objętości kartusza. Metalowe tłoki wypychają jednocześnie obydwa party materiału na końcu kartusza znajduje się mikser statyczny, którego szerokość i długość dobiera się w zależności od gęstości i czasu siecowania materiału. Mikser statyczny miesza obydwa party materiału umożliwiając aplikację gotowej mieszanki.
Pistolet posiada regulację prędkości posuwu tłoka co umożliwia bardzo precyzyjną aplikację skomplikowanych elementów.

Pistolet Elektryczny 1:1

Pistolet do podawania silikonu z podwójnych kartuszy z akumulatorem do ładowania.

Pistolet Elektryczny 2:1

Pistolet elektryczny z możliwością precyzyjnego dozowania materiałów w proporcji 2:1.

Pistolet Elektryczny 10:1

Pistolet elektryczny z możliwością precyzyjnego dozowania materiałów w proporcji 10:1.
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.