Opcje panelu kontrolnego dla maszyn rotacyjnych

Opcje panelu kontrolnego dla maszyn rotacyjnych

Podstawowy panel kontrolny

Maszyny rotacyjne Evolution Rotacaster w podstawowej wersji wyposażone są w podstawowy panel kontrolny. Pozwala on na ustawienie prędkości, długości, kierunku rotacji ramienia i kierunku rotacji stołu obrotowego. Panel może zapamiętać aż 100 kombinacji ustawień które można wczytać w dowolnej chwili.

Opcja: Rock&Roll

Rozszerzenie Rock&Roll posiada wszystkie funkcje podstawowego panelu, dodając do nich możliwość obrotu głównego ramienia w dwóch kierunkach na jednej z płaszczyzn (tam i z powrotem).

Dla ruchu razmienia w lewą stronę możemy ustawić kąt obrotu A, a dla ruchu w drugą – kąt obrotu B dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad ruchem wachadłowym ramienia.

Opcja: Control Cast 2.0

Panel z opcją Control Cast 2.0 posiada wszystkie funkcje podstawowego panelu oraz funkcję Rock&Roll. Poza tym pozwala na kontrolę wielu cyklów prędkości, czasu, kieruku obrotu w ramach jednego odlewu.

Control Cast 2.0 daje pełną kontrolę nad procesem odlewania i rotacji – możemy ustawić wiele cykli podczas rotacji jednej formy.

Przykład.
CYKL 1:
• stół obrotowy: 5 obrotów na minutę
• ramię: Ruch wachadłowy (Rock&Roll) pomiędzy +25° i -30°
• czas rotacji: 2minuty

CYKL 2:
• stół obrotowy: 10 rpm (obrotów na minutę) w przeciwnym kierunku
• ramię: Ruch obrotowy 3 rpm (obroty na minutę) • czas rotacji: 3minuty

Możemy ustawić wiele cykli w raqmach jednego odlewu. Do tego wszystkie sekwencje możemy zapisać (pamięć do 498 sekwencji).

Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.