NSP Soft&Medium

NSP Soft&Medium

Opis produktu:

Seria NSP Chavant została stworzona z myślą o wyeliminowaniu wypełniacza siarkowego w profesjonalnych modelinach, który bardzo często powodował zaburzenia procesu utwardzania przy tworzeniu form kauczukowych. Zalety: Seria NSP zawiera dużą ilość wosku, posiada bardzo dobrą elastyczność i rozciągliwość. Pozwala na odtwarzanie najdrobniejszych szczegółów. Dzięki poprawionej konsystencji brzegi masy pozostają jednolite i gładkie. Seria dostępna jest w kolorze szaro-zielonym. Stosują ją głównie artyści i projektanci przy ręcznym tworzeniu dzieł. Serię NSP można zmiękczyć poprzez podgrzanie, zmieni to jednak jej konsystencję na bardziej kleistą. Aby otrzymać gładką powierzchnię można zastosować wodę lub terpentynę.

Zastosowanie:

Rzeźba i efekty specjalne.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość (w skali 1-10) Temperatura pracy Temperatura rozmiękania Kolor
NSP Soft 4 temp. pokojowa 50°C szaro-zielony
NSP Medium 7 temp. pokojowa 50°C szaro-zielony

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.