Mold Max

Mold Max

Opis produktu:

Silikony Mold Max charakteryzują się dużą odpornością na rwanie oraz dobrymi właściwościami technologicznymi. Utwardzają się w ciągu jednej nocy i posiadają „ zabezpieczenie przed rozerwaniem”. Silikony Mold Max odtwarzają najdrobniejsze szczegóły. Można robić w nich odlewy z wosku, poliuretanu, poliestru, żywicy epoksydowej, gipsu, metali o niskiej temperaturze topnienia etc. bez zastosowania środka rozdzielającego. Mold Max Stroke jest to silikon typu kondensacyjnego, który dzięki swoim właściwościom samo-zagęszczania się umożliwia odwzorowywanie poprzez nakładanie praktycznie wszystkich modeli. Poprawnie stosowany utrzymuje się na powierzchniach pionowych. Silikon Mold Max XLS jest silikonem typu kondensacyjnego z bardzo małym skurczem. Mold Max 60 jest silikonem o dużej wytrzymałości na wysokie temperatury (do 294°C).

Zastosowanie:

W przemyśle i sztuce, np tworzenie form do produkcji prototypów, części mebli, rzeźb i architektury.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Mold Max 10 10 45 min 24 h 100A:10B kremowo-biały
Mold Max 15T 15 45 min 24 h 100A:10B neutralny
Mold Max 20 20 45 min 24 h 100A:10B jasno różowy
Mold Max 27T 27 45 min 24 h 100A:10B neutralny
Mold Max 30 15 45 min 24 h 100A:10B różowy
Mold Max 40 40 45 min 24 h 100A:10B miętowo-zielony
Mold Max 14NV 14 40 min 4 h 100A:10B biały
Mold Max 10T 10 45 min 24 h 100A:10B neutralny
Mold Max 25 25 60 min 24 h 100A:10B liliowy
Mold Max 60 60 40 min 24 h 100A:3B czerwony

Pełna specyfikacja techniczna
Mold Max Seria

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Mold Max 14NV

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Mold Max 60

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Mold Max T-Seria

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.