Maszyny rotacyjne

Maszyny rotacyjne

Opis produktu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy klientów firma Evolution RotaCaster wprowadziła do oferty maszyny rotacyjne, maszyny które są alternatywą do drogich przemysłowych maszyn rotacyjnych , w których materiał formowany jest na gorąco. Produkty firmy Evolution RotaCaster umożliwiają swobodne odlewanie „na zimno” żywic, kompozytowej masy akrylowej na zasadzie rotacji z równomierną grubością ścianki, co wpływa na zwiększenie jakości wyrobu, zmniejszenie zużycia materiału i zaoszczędzenie czasu.

Evolution EVM RotaCaster

Najmniejsza maszyna rotacyjna, umożliwiająca odlewania małych odlewów. Możliwość zamontowania na stole, bądź na specjalnie zaprojektowanej podstawce, która obejmuje schowek, umożliwia ułożenie przewodów, podstawka osadzona jest na kółkach z blokadą, co pozwala na przesuwanie w dowolne miejsce.

Wkrótce więcej informacji

Evolution EVR RotaCaster

Większa, bardzo dobrze wyważona wersja maszyny rotacyjnej . Oferowana w dwóch wersjach: z klatką okrąglą osadzoną na kółkach umożliwiających przesuwanie w zależności od posiadanego miejsca, oraz wersję stałą z klatką kwadratową montowaną do podłogi.

Wkrótce więcej informacji
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.