Maszyny rotacyjne

NIEZAWODNE MASZYNY ROTACYJNE

Łatwe w obsłudze, bezawaryjne,
z pełnym spektrum opcji dla rotacji!

Evolution Rotacaster to maszyny wykonane z niezwykłą starannością. Cechuje je bezawaryjność – więc możesz na nich polegać każdego dnia podczas produkcji. A także łatwość obsługi pomimo wszechstronnego zestawu opcji podczas rotacji.


Po co maszyna rotacyjna?

Maszyny do rotacji mają szereg zalet które czynią z nich doskonałe urządzenia do wsparcia produkcji. Poniżej znajdziesz wyszczególnione zalety ich stosowania, oraz przekonasz się które urządzenie będzie odpowiednie dla Twoich zastosowań.

Główne zalety stosowania maszyn do rotacji:

Sprawdź która maszyna…

…najlepiej sprawdzi się dla Twojej produkcji

Wybierz jeden z czterech modeli maszyn rotacyjnych lub zamów maszynę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli podejrzewasz, że możesz odlewać większe formy niż maksymalne obiążenie danej maszyny, zalecamy wybranie modelu o większych możliościach – większa maszyna poradzi sobie z mniejszymi formami, jednak mniejsza maszyna może nie dać rady przy formach przekraczających jej dopuszczalne obciążenie.
EVU2 mala maszyna rotacyjna

EVU2

Najmniejsza maszyna rotacyjna pozwalająca rotację w formach aż do 25kg!

Poznaj EVU2!

EVC2

Większa maszyna rotacyjna dla rotacji form do 50kg.

Poznaj EVC2!

EVR2

Większa maszyna rotacyjna dla rotacji form do 75kg.

Poznaj EVR2!

EVR2+

Większa maszyna rotacyjna dla rotacji form do 135kg.

Poznaj EVR2+!

Porównanie danych technicznych maszyn rotacyhnych:

Model maszyny > EVU2 EVC2 EVR2 EVR2+
Maks. wysokość formy 600 mm 1000 mm 1500 mm 1550 mm
Maks. średnica formy 400 mm 500 mm 1000 mm 1000 mm
Maks. waga formy 25 kg 50 kg 75 kg 135 kg
Zbalansowanie formy manualne manualne manualne + asysta manualne + asysta
Wymogi pod instalację Stabilne i równe podłoże Równe podłoże, klucz 10mm, klucze imbusowe Równe podłoże, klucz 10mm, klucze imbusowe Równe podłoże, klucz 10mm, klucze imbusowe
Wysokość maszyny 1005 mm 1800 mm 2000 mm 2100 mm
Szerokość maszyny 990 mm 1740 mm 2100 mm 2500 mm
Głębokość maszyny 820 mm 1500 mm 1860 mm 1860 mm
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.