Producenci

Smooth On
Smooth On

Amerykański producent płynnych tworzyw sztucznych min.: silikonów, kauczuków i żywic poliuretanowych.

smooth-on.com →
Acrylic One
Acrylic One

Holenderski producent kompozytowych mas akrylowych.

acrylicone.nl →
Ethical Solutions
Ethical Solutions

Angielski producent maszyn rotacyjnych.

rotacaster.co.uk →
Alan Harper Composites
Alan Harper Composites

Angielski producent maszyn i dodatków do tworzenia membran silikonowych.

alanharpercomposites.com →
Renew
Renew

Amerykański producent oferujący wysokiej klasy silikony i poliuretany stosowane w branży ortopedycznej.

renewmaterials.com →
Fuse FX
Fuse FX

Kanadyjski producent farb silikonowych stosowanych do charakteryzacji w przemyśle filmowym, teatralnym jak i w ortopedii.

fusefx.ca →
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.