Firma Kauposil oferuje wsparcie w nadawaniu kształtu ideom poprzez innowacyjne materiały, różnorodność produktów oraz wiedzę ukierunkowaną na praktyczne zastosowanie. Jesteśmy Państwa partnerem w technikach tworzenia indywidualnych projektów.

Od roku 2005 firma KauPoSil jest największym przedstawicielem i dystrybutorem materiałów firmy Smooth On we wschodniej Europie.

Smooth On od 1895 roku zajmuje się tworzeniem i wprowadzaniem na rynek tworzyw sztucznych utwardzanych na zimno. Obecnie Smooth On należy do najbardziej innowacyjnych producentów silikonów, kauczuków i żywic poliuretanowych, dodatków i systemów rozdzielających. Najważniejszą zaletą firmy Smooth On jest ciągły rozwój i zmiany produktowe zwiększające praktyczne możliwości zastosowania materiałów. Wynikiem ciągłego doskonalenia produktów jest możliwość stosowania materiałów w wielu branżach.

Najwyższa jakość i łatwość użycia sprawiają, że oferowane materiały użytkowane są w przemyśle jak i przez prywatnych użytkowników. Wieloletnia współpraca z klientami sprawia, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i pomagamy dobrać produkt spełniający wymagania projektu. Zdobyte doświadczenie praktyczne pozwala na pomoc w przeprowadzeniu testów, możliwości zastosowania nowych często innowacyjnych rozwiązań pozwalających ograniczyć koszta i czas.

Organizujemy warsztaty w formie interaktywnej nauki w najlepszym wydaniu. W trakcie szkolenia prezentujemy w formie praktycznych zajęć z użyciem różnego rodzaju mediów właściwości oraz możliwości oferowanych przez nas materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Szeroki asortyment wyrobów i korzystne warunki współpracy sprawiają, iż firma Kauposil jest solidnym partnerem handlowym. Naszym odbiorcom gwarantujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe.