O nas

Firma Kauposil oferuje wsparcie w nadawaniu kształtu ideom poprzez innowacyjne materiały, różnorodność produktów oraz wiedzę ukierunkowaną na praktyczne zastosowanie. Jesteśmy Państwa partnerem w technikach tworzenia indywidualnych projektów.

Od roku 2005 firma KauPoSil jest największym przedstawicielem i dystrybutorem materiałów firmy Smooth On we wschodniej Europie.

Smooth On od 1895 roku zajmuje się tworzeniem i wprowadzaniem na rynek tworzyw sztucznych utwardzanych na zimno. Obecnie Smooth On należy do najbardziej innowacyjnych producentów silikonów, kauczuków i żywic poliuretanowych, dodatków i systemów rozdzielających. Najważniejszą zaletą firmy Smooth On jest ciągły rozwój i zmiany produktowe zwiększające praktyczne możliwości zastosowania materiałów. Wynikiem ciągłego doskonalenia produktów jest możliwość stosowania materiałów w wielu branżach.

Najwyższa jakość i łatwość użycia sprawiają, że oferowane materiały użytkowane są w przemyśle jak i przez prywatnych użytkowników. Wieloletnia współpraca z klientami sprawia, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i pomagamy dobrać produkt spełniający wymagania projektu. Zdobyte doświadczenie praktyczne pozwala na pomoc w przeprowadzeniu testów, możliwości zastosowania nowych często innowacyjnych rozwiązań pozwalających ograniczyć koszta i czas.

Organizujemy warsztaty w formie interaktywnej nauki w najlepszym wydaniu. W trakcie szkolenia prezentujemy w formie praktycznych zajęć z użyciem różnego rodzaju mediów właściwości oraz możliwości oferowanych przez nas materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Szeroki asortyment wyrobów i korzystne warunki współpracy sprawiają, iż firma Kauposil jest solidnym partnerem handlowym. Naszym odbiorcom gwarantujemy wysokiej jakości serwis, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe.


Notice: Undefined index: in /wp-content/themes/rocco/sidebar.php on line 12
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.