Kauczuki silikonowe

Proponujemy najwyższej klasy silikony dedykowane do wykonania odlewów, a także do precyzyjnego wykonywania form. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się modele przeznaczone do rozmaitych zastosowań, w tym m.in. do odwzorowywania antycznych modeli, produkcji protez, wyrobów do efektów specjalnych i wielu innych zadań, także bardzo specjalistycznych. Przeznaczanie jest uzależnione od składu i właściwości poszczególnych materiałów.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie silikony posiadają bardzo dobre właściwości plastyczne, co pozwala na ich swobodne modelowanie, także z uwzględnieniem najmniejszych detali. Niektóre z proponowanych wyrobów mogą być odpowiednio barwione, jak też wykorzystywane do ponownego użycia. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych, a także indywidualnych. Szczegółowe informacje zostały umieszczone przy każdym z dostępnych produktów.


Poznaj nasze produkty

Ta część strony jest w trakcie prac dlatego do czasu jej ponownego działania zachęcamy do poznania produktów z naszej oferty za pomocą najnowszego katalogu.

Zobacz najnowszy katalog!