Silikony

Kauczuki silikonowe

Proponujemy najwyższej klasy silikony dedykowane do wykonania odlewów, a także do precyzyjnego wykonywania form. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się modele przeznaczone do rozmaitych zastosowań, w tym m.in. do odwzorowywania antycznych modeli, produkcji protez, wyrobów do efektów specjalnych i wielu innych zadań, także bardzo specjalistycznych. Przeznaczanie jest uzależnione od składu i właściwości poszczególnych materiałów.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie silikony posiadają bardzo dobre właściwości plastyczne, co pozwala na ich swobodne modelowanie, także z uwzględnieniem najmniejszych detali. Niektóre z proponowanych wyrobów mogą być odpowiednio barwione, jak też wykorzystywane do ponownego użycia. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych, a także indywidualnych. Szczegółowe informacje zostały umieszczone przy każdym z dostępnych produktów.


Poznaj nasze produkty

Ta część strony jest w trakcie prac dlatego do czasu jej ponownego działania zachęcamy do poznania produktów z naszej oferty za pomocą najnowszego katalogu.

Zobacz najnowszy katalog!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.