Gips polimerowy

Acrylic One w skrócie

Acrylic One to dwu komponentowy gips polimerowy. Jest idealną alternatywą dla betonu architektonicznego i wielu innych materiałów. Z połączenia dwóch składników powstaje bardzo wytrzymały materiał, który jest łatwy w użyciu, przyjazny dla środowiska i trudno zapalny. Stosując Acrylic One można wykonać formy i odlewy o dowolnym kształcie i strukturze. Ręczna aplikacja pozwala artystom i architektom na tworzenie jedynych w swoim rodzaju projektów. Acrylic One jest doskonały do tworzenia imitacji płyt betonu architektonicznego. Materiał umożliwia odlewanie pełnych odlewów lub laminowanie przestrzennych i wytrzymałych konstrukcji. Elementy wykonane z Acrylic One w wyglądzie i dotyku przypominają kość słoniową, przy jednoczesnej wytrzymałości wyrobów kompozytowych.
  • Ognioodporny
  • Brak skurczu
  • Przyjazny środowisku
  • Bardzo dobre właściwości mechaniczne
  • UV Stabilny


Zobacz pełne informacje na stronie – acrylicone.pl

Architektura, Budownictwo

Design

Sztuka, Rzeźba i renowacja

Dekoracje i parki tematyczne

Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.