Flex Foam IT

Flex Foam IT

Opis produktu:

FlexFoam-iT! są to elastyczne pianki dwuskładnikowe, które tworzą mieszankę w proporcjach według objętości 1A:1B. Mieszankę można wlać do formy lub rozsmarować. Pianka zwiększa swoją objętość kilkukrotnie w zależności od rodzaju i tworzy równomierną strukturę komórkową. Wszystkie pianki zwiększają maksymalnie swoją objętość w ciągu 5 min. Postać gotową do obróbki osiągają po 30 min. Można wykonywać z nich odlewy lub wykorzystać jako materiał wypełniający dla pustych odlewów.

Zastosowanie:

Produkcja lekkich rekwizytów dla teatru i filmu, idealny jako materiał wypełniający do siedzeń, siodeł, krzeseł i oparć etc.

Porównanie wariantów:

Wariant Współczynnik rozszerzalności Czas zach. stanu plast. Czas pełnego utwardzenia Proporcje mieszanki Kolor
Flex Foam IT 3 ok. 15 35 sek 2 h 1A:2B biały
Flex Foam IT 4 ok. 13 30 sek 2 h 80A:100B biały
Flex Foam IT 5 ok. 11 50 sek 2 h 1A:1B biały
Flex Foam IT 6 ok. 10 35 sek 2 h 1A:1B biały
Flex Foam IT 7FR ok. 8 35 sek 2 h 1A:2B biały
Flex Foam IT 8 ok. 7 35 sek 2 h 1A:2B biały
Flex Foam IT 10 ok. 6 50 sek 2 h 1A:2B biały
Flex Foam IT 14 ok. 4 60 sek 2 h 1A:2B biały
Flex Foam IT 17 ok. 3,5 60 sek 2 h 1A:2B biały
Flex Foam IT 23FR ok. 2 90 sek 2 h 85A:100B biały
Flex Foam IT 25 ok. 2 90 sek 2 h 1A:2B biały

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.