EZ-Spray Plastic

EZ-Spray Plastic

Opis produktu:

EZ-Spray Plastic jest twardą i odporną na uderzenia poliuretanową żywicą do natryskiwania, która jest kompatybilna z naszym systemem „EZ-Spray Junior”. Ez-Spray Plastic ma wielostronne zastosowanie, można np. rozpylić go na utwardzoną formę kauczukową w celu szybkiego uzyskania formy pomocniczej. Za pomocą EZ-Spray Plastic można też uzyskać w szybki i łatwy sposób części do reprodukcji. Utwardzona żywica jest lekka, mocna i trwała. EZ-Spray Plastic żeluje natychmiast po wymieszaniu obu komponentów, przez co nadaje się idealnie do odwzorowań powierzchni pionowych.

Zastosowanie:

Formy pomocnicze, szybka reprodukcja.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore D Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
EZ-Spray Plastic 75 2 sek 3 h 1A:1B kremowy

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.