EZ-Spray 20/35/45

EZ-Spray 20/35/45

Opis produktu:

EZ-Spray20 i 35 jest to elastyczny kauczuk silikonowy kompatybilny z naszym systemem natryskowym EZ-Spray Junior. Stosuje się go do odwzorowywania powierzchni dużych lub pionowych. Po nałożeniu odpowiedniej grubości EZSpray 35, utwardza się w ciągu 1godz przy niezauważalnym skurczu tworząc trwały kauczuk, o dużej wytrzymałości na rozrywanie. EZ-Spray 45 jest to elastyczny kauczuk poliuretanowy, który został stworzony jako uzupełnienie naszego systemu natryskowego „EZ-Spray Junior”. Używa się go do tworzenia form z powierzchni pionowych lub innych dużych powierzchni. Po nałożeniu warstw o odpowiedniej grubości Ez-Spray 45 utwardza się przez noc tworząc trwały kauczuk. Produkt ten charakteryzuje się niskim stopniem skurczu przy utwardzaniu się.

Zastosowanie:

Formy do wykonywania odlewów z różnorodnych materiałów np. gips, beton, wosk, żywica lana, Acrylic One etc.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
EZ-Spray 20 20 3 min. 20 min. 1A:1B zielony
EZ-Spray 35 35 1,5 min 1 h 1A:1B jasno-niebieski
EZ-Spray 45 45 20 min 16 h 1A:1B jasno-niebieski

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.