EZ-Brush Vac Bag

EZ-Brush Vac Bag

Opis produktu:

EZ-Brush Vac Bag jest silikonem addycyjnym nadającym się do nakładania przeznaczonym do produkcji wysokiej jakości worków próżniowych wielokrotnego użytku. Silikon można nakładać za pomocą pędzla lub szpachelki również na powierzchnie pionowe. Silikon utwardza się przy niezauważalnym skurczu do miękkiego, elastycznego kauczuku ( Shore 20A), który jest odporny na rwanie i rozciąganie. Już po ok. 3,5godz można rozformować folię silikonową wykonaną z EZ-Brush Vac Bag i natychmiast zastosować przy produkcji laminatów z włóknem (poliestry/żywice epoksydowe).Folia silikonowa jest odporna na temperatury do 260OC. Worek próżniowy wykonany z EZ-Brush Vac Bag można użyć w ok. 500 cyklach produkcyjnych. Worki wykonane z EZ-Brush Vac Bag, poprzez swoje idealne dopasowanie oraz możliwość wielokrotnego zastosowania, pozwalają na dużą oszczędność czasu i kosztów w porównaniu do tradycyjnych technik z zastosowaniem folii jednorazowych. Idealnie dopasowane worki silikonowe z EZ-Brush Vac Bag umożliwiają również wykonanie perfekcyjnych laminatów w każdym cyklu produkcyjnym.

Zastosowanie:

Do produkcji wysokiej jakości silikonowych worków próżniowych wielokrotnego użytku stosowanych również w procesie infuzji.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
EZ-Brush Vac Bag 20 30 min 3,5 h 1A:1B zielony

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.