Evolution EVU2 RotaCaster

Evolution EVU2 RotaCaster

Mała maszyna rotacyjna o wielkich możliwościach!

EVU2 pomimo niewielkich rozmiarów posiada te same możliwości i wbudowaną jakość, którą cechują się pozostałe produkty Evolution RotaCaster. Stworzona została z zamiarem dostarczenia naszym klientom urządzenia na którym mogą polegać niezależnie od jej wykorzystania – bezawaryjnie, każdego dnia, bezobsługowo i bez problemów.

Najnowsza EVU2 pozwala na rotacje w formach aż do 25kg.

Dane techniczne EVU2:

Maks. wysokość formy 600 mm
Maks. średnica formy 400 mm
Maks. waga formy 25 kg
Zbalansowanie formy manualne
Wymogi pod instalację Stabilne i równe podłoże
Wysokość maszyny 1005 mm
Szerokość maszyny 990 mm
Głębokość maszyny 820 mm

Łatwa w obsłudze i eksploatacji

Podobnie jak pozostałe maszyny z rodziny Evolution Rotocaster, EVU2 została stworzona z najwyższą starannością, by mogła służyć bezawaryjnie każdego dnia. Jej obsługa jest możliwie łatwa by praca z nią była przyjemnością. Jedyne czego potrzebujesz to równa powierzchnia i gniazdko elektryczne by EVU2 pracowała dla Ciebie długimi godzinami tworząc odlew za odlewem.

Cicha i zbalansowana

Przeciwwaga głównego ramienia maszyny ma możliwość regulacji dzięki czemu możesz ustawić właściwy balans dla każdej formy – zbalansowanie formy w maszynie skutkuje równiejszym pokryciem ścian formy. Pomaga też wydłużyć działanie maszyny by służyła jak najdłużej, a do tego przyczynia się do redukcji hałasu podczas pracy.

Pełna kontrola

Panel kontrolny maszyny jest identyczny jak w pozostałych modelach. Jednak w zależności od dokonanego wyboru różnić się będzie interfejs panelu wraz z dodatkowymi funkcjami. W ramach podstawowego panelu możesz zaprogramować prędkość, czas rotacji, kierunek rotacji głównego ramienia oraz platformy obrotowej na ramieniu. Możesz zapisać aż do 100 indywidualnych ustawień i korzystać z nich w dowolnej chwili.
Dodatkowo możesz zdecydować się na rozszerzenie kontroli maszyny z systemem Rock&Roll oraz Control Cast 2.0.

Poznaj opcje dla panel kontrolnego maszyn rotacyjnych >

Podłącz i korzystaj

EVU2 wysyłana jest w całości – nie wymaga montażu. Musi być jedynie ustawiona na równej powierzchni i podłączona do standardowego gniazdka elektrycznego. W kilka minut możesz rozpocząć pracę po otrzymaniu przesyłki z maszyną.

Mobilna maszyna rotacyjna?

Decydując się na opcję montażu ze stołem na kółkach z hamulcami otrzymujesz przenośną maszynę, która w każdej chwili jest gotowa by zamienić się w stabilne stanowisko pracy z maszyną.
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.