Evolution EVC2 RotaCaster

Evolution EVC2 RotaCaster

Jedna z większych maszyn rotacyjnych dla rotacji do 50kg!

EVC2, EVR2 i EVR+ różnią się jedynie wielkością oraz maksymalnymi wymiarami i wagą form do rotacji. Do tego maszyny EVR posiadają asystę podczas ustawiania balansu formy. EVC2 jest najmniejszą z naszych maszyn rotacyjnych wolnostojących. Zaprojektowana z myślą o średnich formach lub kilku mniejszych. Nie wymaga gniazdka trójfazowego (wystarczy standardowe gniazdko). Jak każda z maszyn została stworzona z największą starannością!

EVC2 pozwala na rotacje w formach aż do 50kg.

Dane techniczne EVC2:

Maks. wysokość formy 1000 mm
Maks. średnica formy 500 mm
Maks. waga formy 50 kg
Zbalansowanie formy manualne
Wymogi pod instalację Równe podłoże, klucz 10mm, klucze imbusowe
Wysokość maszyny 1800 mm
Szerokość maszyny 1740 mm
Głębokość maszyny 1500 mm

Łatwa w obsłudze i eksploatacji

Podobnie jak pozostałe maszyny z rodziny Evolution Rotocaster, EVC2 została stworzona z najwyższą starannością, by mogła służyć bezawaryjnie każdego dnia. Jej obsługa jest możliwie łatwa by praca z nią była przyjemnością. Jedyne czego potrzebujesz to równa powierzchnia i gniazdko elektryczne by EVC2 pracowała dla Ciebie długimi godzinami tworząc odlew za odlewem.

Cicha i zbalansowana

Przeciwwaga głównego ramienia maszyny ma możliwość regulacji dzięki czemu możesz ustawić właściwy balans dla każdej formy – zbalansowanie formy w maszynie skutkuje równiejszym pokryciem ścian formy. Pomaga też wydłużyć działanie maszyny by służyła jak najdłużej, a do tego przyczynia się do redukcji hałasu podczas pracy.

Pełna kontrola

Panel kontrolny maszyny jest identyczny jak w pozostałych modelach. Jednak w zależności od dokonanego wyboru różnić się będzie interfejs panelu wraz z dodatkowymi funkcjami. W ramach podstawowego panelu możesz zaprogramować prędkość, czas rotacji, kierunek rotacji głównego ramienia oraz platformy obrotowej na ramieniu. Możesz zapisać aż do 100 indywidualnych ustawień i korzystać z nich w dowolnej chwili.
Dodatkowo możesz zdecydować się na rozszerzenie kontroli maszyny z systemem Rock&Roll oraz Control Cast 2.0.

Poznaj opcje dla panel kontrolnego maszyn rotacyjnych >

Zmontuj, podłącz i korzystaj

EVR2 wysyłana jest w kilku częściach które łatwo połączysz w całość. Upewnij się że posiadasz klucz 10mm oraz klucze imbusowe, oraz że powierzchnia na której stać będzie maszyna jest równa. Na koniec podłącz do standardowego gniazdka elektrycznego.

Mobilna maszyna rotacyjna?

Jesteśmy tak pewni stabilności naszych maszyn rotacyjnych, że nie przytwierdzamy ich do podłogi na stałe. EVC2, EVR2 i EVR2+ zamontowane są na obrotowych kółkach z hamulcem. To w zupełności wystarczy by maszyna stała stabilnie w miejscu podczas rotacji, a kiedy będzie trzeba ją przesunąć wystarczy odblokować hamulce i przejechać w docelowe miejsce!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.