Equinox

Equinox

Opis produktu:

Equinox - silikony do ugniatania – to dwuskładnikowe silikony addycyjne, które można mieszać „na miejscu” i nanosić na prawie każdy model. Equinox trzyma się na każdej powierzchni pionowej i odtwarza nawet najdrobniejsze szczegóły – idealny do wytwarzania stabilnych form kauczukowych, które mogą zostać użyte już w ciągu kilku minut. Mniej znaczy więcej: Ponieważ Equinox jest nakładany cienką warstwą, zostaje zużyte mniej materiału. Formy są lekkie i łatwiejsze do przenoszenia. Skurcz jest bardzo mały a utwardzony materiał jest bardzo stabilny i długotrwały.

Zastosowanie:

Equinox stosuje się do odwzorowywania kosztownych modeli antycznych i archeologicznych, jak i szybkich form : rzeźb, prototypów, świec, ramek, monet etc. Jako materiał odlewniczy nadaje się wosk, gips i wiele żywic.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Equinox 35 Fast 35 1 min 7 min 1A:1B jasnoróżowy
Equinox 35 Medium 38 4 min 30 min 1A:1B jasnoróżowy
Equinox 40 Slow 40 30 min 5 h 1A:1B jasnoróżowy

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup Equinox
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.