Encapso

Encapso

Opis produktu:

Encapso K jest przejrzystym silikonem kondensacyjnym, który po utwardzeniu wygląda jak woda i nadaje się idealnie do zalewania lub zatapiania różnorodnych obiektów nieożywionych. Jest doskonałą imitacją wody. Zalety Encapso K : bezpieczny, brak zagrożeń chemicznych, łatwy w użyciu (składniki miesza się w proporcji 1A: 1B) po utwardzeniu idealnie przejrzysty – wygląda jak woda, nie ma szkodliwego działania na drogi oddechowe, miękki, o długiej żywotności po utwardzeniu, UV- odporny, minimalne ryzyko zapowietrzenia.

Zastosowanie:

Imitacje wody i innych cieczy.

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość Shore A Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Encapso K 20 60 min 24 h 1A:1B transparentny

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!

Kup produkt…

Sklep – Kup Encapso
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.