Dodatki do membran silikonowych

Dodatki do membran silikonowych

Dodatki do membran silikonowych:

 • FS 060 Profil uszczelniający worek silikonowy, naklejany taśmą dwustronną dookoła wyrobu.
 • FIN 010 Uszczelka do odsysania powietrza/żywicy, łączona z kanałem FS 060.
 • FR 011 Silikonowy kanał do rozprowadzania żywicy, wzmacniany tkaniną. Kanały mogą być ze sobą łączone przy pomocy kleju Sil-Poxy.
 • FRC 011 Gumowy przewód zapobiegający zapadaniu się kanału FR 011 podczas natryskiwania silikonu.
 • FIN 012 Uszczelka do podawania żywicy, dopasowana do kanału rozprowadzającego FRC 011, wzmacniana tkaniną.
 • FC 016 Tkanina naciągająca się tylko w jednym kierunku do wzmocnienia newralgicznych miejsc, jak rogi/kanały.
 • FT 014 Dwustronna taśma do przyklejania kanałów i profilu FC 060.
 • FIF 020 Uniwersalna wtyczka umożliwiająca podpięcie przewodu. Kompatybilna z uszczelkami FIN 010 i FIN 012.
 • Sil-Poxy Jednoskładnikowy klej silikonowy do klejenia kanałów i regeneracji ewentualnych uszkodzeń silikonowego worka.
 • FSB 012 Wtyczka kompatybilna z uszczelkami FIN 010 i FIN 012. Umożliwia zaślepienie otworu podczas natryskiwania silikonu i sprawdzenie szczelności worka.
 • FCV 021 próżniowa łapaczka do żywic o pojemności 4,4 l, stosowana do kontroli przepływu żywicy. Wyposażona w dwa uszczelnione połączenia przewodów, zawór i manometr próżniowy. Przezroczysta obudowa pozwala na obserwowanie całego procesu.
 • FRX 024 Kanał przepływu żywicy w kształcie krzyża. Poprzez doklejenie kanałów rozprowadzających FR 011 pozwala na równomierne rozprowadzenie żywicy na większej powierzchni.
 • FMT 018 Statyczne rurki mieszające silikon.
 • Pompa próżniowa Stosowana do zasysania worka próżniowego, łączona z łapaczką.
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.