Dodatki do silikonów

Dodatki do silikonów

Dodatki do silikonów:

 • Silicone Thinner Produkt ten znajduje zastosowanie w zmiękczaniu oraz rozcieńczaniu kauczuków silikonowych.
 • Thi Vex Produkt ten pozwala zagęścić kauczuk silikonowy, tak aby można go było nakładać na model za pomocą pędzelka lub łopatki.
 • Plat Cat Przyśpieszacz do silikonów addycyjnych. Skraca czas utwardzania aż do 1 godziny.
 • Fast Cat Skraca czas zachowania stanu plastycznego i czasu rozformowania.
 • Accel T Przyspieszacz do Mold Max 15T i 25T. Uwaga: Accel T skraca czas przechowywania produktów.
 • Sil Poxy Sil-Poxy jest jednoskładnikowym klejem przeznaczonym do sklejania ze sobą kauczuków silikonowych, jak również do sklejania silikonu z innymi materiałami np. poliuretanami, gipsem czy ceramiką. Zapewnia mocne, elastyczne łączenie o dużym wydłużeniu przy zerwaniu. Jest odporny na wilgoć, wpływy atmosferyczne, promieniowanie UV oraz wysokie temperatury.
 • Pigmenty Silc Pig: wysoko skoncentrowane pigmenty (nie są wytrzymałe na działanie promieni UV). Idealne do farbowania kauczuku.
 • Pigmenty Fluorescencyjne IGNITE - jasne kolory oraz siła świetlna pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.
  Cryptolyte – przejrzysty dodatek, który pod wpływem promieniowania ultrafioletowego daje niebieski efekt świetlny. dodatki do silikonów.
 • Psycho Paint/silc-pig Silikon nadający się do barwienia i lakierowania. Psycho Paint umożliwia malowanie silikonów typu addycyjnego połączonych z pigmentem Silc-Pig. Rozcieńcza się go rozpuszczalnikiem i nanosi przy pomocy pistoletu Air Brush lub pędzla. Stosunek mieszanki 1A :1B wg objętości lub wagi.
 • Slacker jest płynnym, przejrzystym dodatkiem do naszych silikonów addycyjnych np. Dragon Skin i Ecoflex. Slacker zmienia strukturę silikonu w miękki, mięsisty materiał imitujący ludzką skórę.
 • Glidesil Do powlekania utwardzonych silikonów- redukuje tarcie statyczne (przyczepność) silikonów.

Pełna specyfikacja techniczna
Glidesil

Pobierz!

Pełna specyfikacja techniczna
Thi-Vex

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.