Dodatki do poliuretanów

Dodatki do poliuretanów

Dodatki do poliuretanów:

 • So Flex So-Flex- zmniejsza twardość A Brush-On 40 i PMC.
 • Kick It KICK-IT jest dodatkiem przyspieszającym zastyganie niektórych produktów kauczukowych firmy Smooth-On, nie wpływając znacząco na ich fizyczne właściwości.
 • So Cure Za pomocą So-Cure można skrócić czas zachowania stanu plastycznego oraz czas całkowitego zastygnięcia żywicy lanej.
 • Ure Fill Ure-Fil jest lekkim wypełniaczem, który łatwo rozpuszcza się w większości żywic lanych Smooth-On. Odlewy wykonane przy użyciu tego wypełniacza są lżejsze i często łatwiejsze w obróbce. Za jego pomocą można zmienić konsystencję żywic lanych, tak aby nadawały się do rozsmarowania.
 • Sun Devil Dodatek zmniejszający negatywne wpływy promieniowania UV na poliuretany. Dodaje się ok. 1% w stosunku do całości masy.
 • Pigmenty SO-STRONG: wysoko skoncentrowane pigmenty (nie są wytrzymałe na działanie promieni UV). Idealne do farbowania żywicy lanej.
 • Pigmenty Fluorescencyjne IGNITE - jasne kolory oraz siła świetlna pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.
  Cryptolyte – przejrzysty dodatek, który pod wpływem promieniowania ultrafioletowego daje niebieski efekt świetlny.
 • Proszki Koloryzujące „Cast-Magic” proszek: można osiągnąć szczególne efekty koloru w połączeniu z SO-STRONG pigmentami + żywice lane. Nie zmienia się pod wpływem promieni UV i pogody. Osiąga się najróżniejsze efekty metalu, masy perłowej.
 • Qarry Tone Proszek granitowy do żywic – pozwala na uzyskanie efektu granitów odlewach z żywic. Jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych grubościach.
  Dostępne kolory: beżowo-szary, niebiesko-szary, wiśniowy, czekoladowy, zielono- szary, niebieski, brązowy, zielony błękitny.
 • Xtend It XTEND-iT jest środkiem znacznie przedłużającym okres przechowywania kauczuków i żywic poliuretanowych.

SO FLEX
SO FLEX

Dodatek zmniejszający twardość części A produktów Brush-On 40 i PMC. Może być też stosowany z Vyta Flex 10 celem zagęszczenia mieszanki do konsystencji poliuretanowego żelu.

KICK IT
KICK IT

Dodatek przyspieszający zastyganie niektórych produktów kauczukowych firmy Smooth-On, nie wpływając znacząco na ich fizyczne właściwości.

SO CURE
SO CURE

Za pomocą So-Cure można skrócić czas zachowania stanu plastycznego oraz czas całkowitego zastygnięcia żywicy lanej (np. seria Smooth Cast) bez znacznego wpływu na właściwości fizyczne materiału. Umożliwia to znacznie szybsze rozformowanie gotowych odlewów.

URE FILL
URE FILL

Ure-Fil jest lekkim wypełniaczem, który łatwo rozpuszcza się w większości żywic lanych Smooth-On. Odlewy wykonane przy użyciu tego wypełniacza są lżejsze i często łatwiejsze w obróbce. Za jego pomocą można zmienić konsystencję żywic lanych, tak aby nadawały się do rozsmarowania. Dostępne są różne wersje Ure Fill.

URE FILL
URE FILL

Ure-Fil jest lekkim wypełniaczem, który łatwo rozpuszcza się w większości żywic lanych Smooth-On. Odlewy wykonane przy użyciu tego wypełniacza są lżejsze i często łatwiejsze w obróbce. Za jego pomocą można zmienić konsystencję żywic lanych, tak aby nadawały się do rozsmarowania. Dostępne są różne wersje Ure Fill.

Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.