Dodatki do Acrylic One

Dodatki do Acrylic One

Dodatki do acrylic one:

  • Retarder Środek stosowany do wydłużenia czasu wiązania Acrylic One. Dodawany jest do części płynnej, w ilości do 5% w stosunku do wagi mieszanki.
  • Accelerator Środek stosowany do skrócenia czasu wiązania Acrylic One. Dodawany jest do części płynnej, w ilości do 2% w stosunku do wagi mieszanki.
  • Tixotrop A i B Tixotrop A i B - Środki zagęszczające dodawane do zmiksowanej mieszanki Acrylic One, w ilości do 6% w stosunku do masy wymieszanego produktu. Tixotrop A pozwala uzyskać konsystencję półpłynną. Tixotrop B pozwala uzyskać konsystencję pasty.
  • Sealer płyn zabezpieczający, oparty na wodzie. Służy do zabezpieczenia utwardzonego Acrylic Ona przed wilgocią, promieniowaniem UV i innymi warunkami zewnętrznymi. Dostępny w wersji błyszczącej i matowej.
  • Diluent rozcieńczalnik zmniejszający lepkość Acrylic One. Maksymalna ilość dodawana do mieszanki to 5% w stosunku do wagi produktu. .
  • ATP Powder Proszek zagęszczający Acrylic One oraz zwiększający jego objętość.
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.