Body double

Body double

Opis produktu:

Body Double to trwały kauczuk silikonowy, który tworzy mieszankę w stosunku objętości 1A:1B Można nanosić go bezpośrednio na skórę, w celu odwzorowywania twarzy, ręki czy całego korpusu. Bardzo szybko utwardza się tworząc kauczuk odporny na rwanie, który dostarcza wiernych reprodukcji. Zastosowanie podwójnego kartusza w pistolecie dozującym ułatwia użycie Body Double. W przeciwieństwie do alginianów, które umożliwiają tylko jeden odlew, stosując Body Double można wykonać wiele reprodukcji z gipsu, żywicy lanej, wosku, gipsu polimerowego KauPo Dur, metali o niskiej temperaturze topnienia etc. Kolejną zaletą jest fakt, iż do wytwarzania form z Body Double zużywa się mniej materiału. Body Double dostępny jest w dwóch wersjach : „Standard Set” i „Fast Set”. Body Double Silikon z Kartusza : automatyczne mieszanie, oszczędność czasu i materiału, do szybkiego zastosowania w każdym miejscu.

Zastosowanie:

Efekty specjalne, budowa form, produkcja lalek, ortopedia.

Porównanie wariantów:

Wariant Czas zach. stanu plast. Czas rozformowania Proporcje mieszanki Kolor
Body Double "standard set" 5 min 20 min 1A:1B liliowy
Body Double "fast set" 1,5 min 5 min 1A:1B morski

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.