Autostyle Light Clay

Autostyle Light Clay

Opis produktu:

Chavant Industrie Clay jest o około 40% lżejsza niż zwykła masa modelarska - jej ciężar właściwy to ok. 0,85 g/cm³. Jest to glina bezsiarkowa i prawie bezwonna. Utleniane powierzchni jest tutaj nieznaczne. Masa ta nadaje się idealnie do frezowania, ponieważ opiłki nie przyklejają się do freza. Chavant Industrie jest nietoksyczna i przyjazna dla środowiska. Idealna temperatura pracy z tą masą wynosi 51°C. Jest bardzo mocna i odznacza się dużą elastycznością oraz łatwym zastosowaniem.

Zastosowanie:

Tworzenie rzeźb, budowa prototypów (z których ściąga się potem negatyw).

Porównanie wariantów:

Wariant Twardość (w skali 1-10) Gęstość Temperatura pracy Temperatura rozmiękania Kolor
Chavant Industrie Clay 9 1,00g/cm³ temp. pokojowa 43°C beżowy

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.