Super Skulpey

Super Skulpey

Opis produktu:

Super Skulpey ma lekko połyskujący różowo – beżowy kolor i nadaje się doskonale do obróbki. Charakteryzuje się znakomitą odtwarzalnością szczegółów. SS nie zapada się po obróbce, chociaż jest bardzo miękka. SS można lakierować – zaleca się farby akrylowe zamiast farb olejnych. Farbę należy nanosić cienkimi warstwami, aby uzyskać jak najlepsze połączenie z gliną. SS osiąga twardość podobną do wyrobów ceramicznych. Po obróbce papierem ściernym ma gładką powierzchnię.
Super Sculpey FIRM to twardsza wersja Super Sculpey nadająca się do obróbki narzędziami. Szary kolor ułatwia artystom modelowanie dzięki lepszej widoczności nawet najmniejszych detali. Wspomniana widoczność dotyczy także robienia fotografii, na których detale modeli wykonanych z Super Sculpey FIRM są lepiej widoczne.

Zastosowanie:

Dzięki swojej barwie Super Skulpey jest szeroko stosowana przez producentów lalek. Stosuje się ją również przy budowie prototypów, z których ściąga się następnie negatyw ( dobra odtwarzalność szczegółów). Również artyści doceniają powyższą cechę SS i korzystają z niej tworząc rzeźby z dużą ilością szczegółów.

Pełna specyfikacja techniczna

Pobierz!
Poświęć chwilkę – ważna informacja dot. RODO
W Polityce Prywatności firmy Kauposil znajdziesz informacje o tym kto administruje Twoimi danymi osobowymi, w jakim celu, zakresie i jak długo będą one przetwarzane. Poza tym dowiesz się komu i na jakich zasadach możemy przekazać dalej Twoje dane oraz jakie przysługują Ci prawa w związku z ich przetwarzaniem.
W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Firma Kauposil dokłada wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych. Szanując Twój czas niżej znajdziesz główne informacje dot. przetwarzanych przez nas danych oraz cele ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
Zbierane przez nas dane służą do realizacji umowy oraz usprawnienia korzystania ze strony kauposil.com . Zbieramy też anonimowe dane (niemożliwe jest przypisanie ich do konkretnego Użytkownika) w celach analitycznych (np. średni czas wizyty klientów na naszej stronie celem wprowadzenia późniejszych usprawnień) oraz profilowania (co pozwala m.in. na dopasowanie oferty do zainteresowań klienta dzięki czemu unikamy oferowania zbędnych informacji) – pozwala nam to na ciągłe ulepszanie świadczonych przez nas usług z korzyścią dla Użytkownika. Przysługuje Państwu prawo do treści swoich danych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie w jakim przetwarzamy Państwa dane w prawnie usprawiedliwionym celu, w tym w szczególności profilowania. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Więcej informacji znajdziesz pod powyższymi linkami.
Kontynuując korzystanie ze strony
akceptujesz naszą politykę prywatności i politykę cookies.